Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Shko poshtë

ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga miri_love prej Fri Aug 22, 2014 5:18 pm

Në shikim të parë, këto orë të lezetshme duken si ato që prodhohen nga kompanite zvicerane por në fakt ato janë realizuar nga një marangoz i cili nuk ka asnjë përvojë në këtë fushë.
Valerii Danevych, nga Ukranina ka realizuar me dorë orë me shumicën e përbërjes së saj prej druri me përjashtim vetëm të një elementi metalik të nevojshëm lëvizjen e orës. Pasioni i tij për drurin ka lindur herët. Kur ishe në shkollë ai bëri një kitarë 3cm duke përdorur flokë njeriu për telat. Ndërsa u rrit duke përmirësuar aftësitë e tij, ai u zhvendos në restaurimin e objekteve prej druridhe krijimin e veprave të artit në miniaturë për të bërë produkte mekanike.
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga Ac_Milano prej Wed Mar 25, 2015 5:55 pm

Nuk po duket ora
avatar
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga Dardania prej Fri May 08, 2015 10:37 pm

Ac_Milano shkruajti:Nuk po duket ora
Flm per ket shkrim e vura re se nuk shihej dhe ishte nga Google tjeter dhe disa mund te ken probleme te mos duket Fotoja.... 663248

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi