Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


“Vrasja e Djallit”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

“Vrasja e Djallit”

Mesazh nga miri_love prej Fri Jul 18, 2014 1:45 pm

Na ishte nje here nje trim i bukur qe shkonte gjithmone ne mal per gjah,dhe sa hare lodhej,shtrihej nen nje lis dhe flinte gjume. Nje dite kaluan tre zana dhe folen me radhe:
Une dua qe ky trim te behet milingone sa here te doje, - tha e para.
Une dua qe te behet skifter sa here te doje, - tha e dyta.
Une dua qe te behet dragua me force shtate here me te madhe, - tha e treta.
D[size=14]he keshtu zanat u larguan. Kur trimi u zgjua,u duk sikur kishte pare enderr ato fjale dhe tha ta provonte nje here. Por pa se nuk ishte vetem nje enderr,ai shnderrohej sa here here te donte.
Dhe me keto fuqi qe kishte,vendosi qe te shkonte te bija e mbretit dhe ta merrte per nuse.
Vajza ishte ne dritare dhe ai qendronte poshte e veshtronte. Kur vajza e pa,u skuq ne fytyre dhe i ktheu krahet. Djalit nuk i ngeli qejfi per kete por u dashurua akoma me shume.

Dhe kur te gjithe po flinin,ai u be skifter dhe shkoi te dritarja,pastaj u be milingone per te hyre brenda. Dhe kur ndodhej para princeshes u kthye ne njeri dhe qendronte para saj dhe nuk ngopej duke e shikuar.
Nga mesnata vajzes i doli gjumi dhe kur e pa djalin,bertiti me te madhe. Mbreti u ngrit dhe shkoi me vrap ne dhomen e saj,por trimi u kthye ne milingone dhe nuk e gjeten dot. Pasi mbreti iku,djali u kthye perseri ne njeri dhe vajza u tremb e bertiti prape. Kjo gje ndodhi here here deri sa mbreti mendoi: “Vajzat keshtu e kane ne kete moshe,ajo ka nevoj
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi