Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Bretkosa Frigacake....

Posto temë të re   Përgjigju temës

Shko poshtë

Bretkosa Frigacake....

Mesazh nga miri_love prej Fri Jul 18, 2014 1:25 pm

Nje bretkose
Ne nje gjol po lahej
Pastaj doli ne diell
Ne bar qe te thahej.

Zhapiku i maskuar
Ndrequr e nderruar
Doli per ta frikesuar.

Shpejte,- thote bretkosa
Shpejte te telefoni,
Merrni policine
Le te vije furgoni!

Dhe i therret 19-es:
Alo,policia!
Hajdeni urgjent
Brenda te shtepia!

Beri c’beri turfulloi
Thirrjet dikush ia degjoi
Pastaj ne pellg perfundoi.
I tha peshk polici:
- Pse e thirre policine?
- Provova gatishmerine!

Polici i habitur shikon
Dhe e fut bretkosen ne furgon.
Ne kolltuk na hidhet “hop”!
- C’eshte ky polic me shkop?

Me te qeshur,me shaka
Per ata qe e bejne qimen tra
Nje fund te mire nuk ka.

"NASTRADINI"
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi