Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Çfarë mendojnë Meshkujt për Seksin në takim të Parë?....

Shko poshtë

Çfarë mendojnë Meshkujt për Seksin në takim të Parë?....

Mesazh nga miri_love prej Thu May 29, 2014 7:44 pm

Sipas studimit të fundit të bërë nga “Match.com”, ku janë pyetur më shumë se 5300 meshkuj që janë beqarë,meshkujt nuk parapëlqejnë seksin por vetëm atë oral.

Në studimin e bërë nëwebfaqen e takimeve online “ “Singles in America” , 39% e meshkujve janë pajtuar që pëlqejnë seksin oral në takimin e parë derisa 37% pëlqejnë marrëdhënien seksuale.
Më pak se 10% e të anketuarëve, femra kanë thënë se janë të gatshme të bëjnë marrëdhënie seksuale në takim të parë.

Nuk do të thotë që të bëni marrëdhënie nëse nuk dëshironi, edhe nëse mashkulli kërkon nga ju të bëni.

Por nëse jeni person që i pëlqen të rrezikojë, vetëm vazhdoni përpara dhe bëni çfarë të don
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi