Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


5 gjërat që e bëjnë një Femër më të bukur se Grimi

Shko poshtë

5 gjërat që e bëjnë një Femër më të bukur se Grimi

Mesazh nga miri_love prej Thu May 29, 2014 7:35 pm

Ne, femrat harrojmë rregullën e parë që na mësuan nënat, se bukuri e brendshme është ajo që ka vlerë.

Femrat e bukura janë ato që ndihen se nuk kanë nevojë për grim as në punë e as në darkë festash, dhe këto femra kanë plotësisht të drejtë, këto janë femrat që tregojnë se grimi nuk na bën të bukura.

Këto janë 5 gjërat e listuar që e bëjnë një f...emër të bukur:

Pasionet e saj

Njerëzit e pasionuar janë njerëzit më të lumtur në botë, sepse ata kanë gjetur se çfarë duan të bëjnë në jetë dhe ata bëjnë çmos të ndjekin qëllimet e tyre.

Kështu një femër që ka pasione dhe qëllime në jetë, arrin të grabit vëmendjen e perosnave të duhur.

Mëshira e saj

Bukuria mund të jetë vetëm për sytë e shikuesit, brendësia e shpirtit është ajo që vlerësohet. Të bashkëndjeshë me të tjerët, të bën të jesh një person i mirë dhe i fuqishëm.

Një femër që ka mëshirë, nuk ka rëndësi se si duket, ajo tregon gjithçka me qëndrimin e saj.

Mendja e saj

Kur një femër arrin të kontrollojë veten në një bisedë apo debat, apo mund të jep zgjidhje kreative, ajo nuk ka nevojë të mbështetet në sipërfaqësoren për t’u dukur bukur, sepse fjalët e saj krijojnë një përshtypje të mirë për të.

Shpirti i saj i ri

Të pranosh çdo rast dhe sfidë është aftësia që një femër e bukur ka. Ajo përqafon aventurat dhe gjërat e reja në jetë. Kjo e bën atë të ketë më shumë vetëbesim.

Fleksibiliteti i saj

Situatat e vështira janë ato që na bëjnë ata çfarë jemi. Mposhtja e këtyre situatave i bën femrat të jenë të bukura, sepse njohuritë që ato shfaqin në kapërcimin e këtyre situatave tregojnë se janë të forta dhe kanë shumë vetëbesim.

Bukuria nuk është të jesh i përsosur, por të jesh vetvetja. Kështu ju nuk do të keni nevojë për asnjë lloj grimi që të krijoni personalitetin tuaj.
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi