Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Cilat janë Dëshirat më të Nxehta të Femrave?....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cilat janë Dëshirat më të Nxehta të Femrave?....

Mesazh nga miri_love prej Thu May 29, 2014 7:29 pm

Dashuri me partnerin dhe ish të dashurin- Kjo është një ndër ëndrrat më të shpeshta të femrave, për të shijuar në maksimum eksperiencën.

Marrëdhëniet orale- Është një nga praktikat seksuale që pëlqehet zakonisht nga meshkujt, por edhe femrat nuk mbeten mbas, pasi në këtë mënyrë eksitohen më shumë.

Pozicione të reja- Kjo është një nga taktikat më tundu...ese për femrën, e cila është e etur për të provuar diçka ndryshe.

Marrëdhënie në publik- Kjo është një nga dëshirat më të përhapura si në radhët e femrave edhe në të meshkujve, dhe natyra shpesh tundon ndjeshëm.

Dashuri me një të panjohur- Kjo mund të duket një ide absurde por studimet e fundit kanë treguar se nuk janë të pakta femrat që kanë një dëshirë të tillë.
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi