Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2017
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Malli dhe Nostalgjia

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Malli dhe Nostalgjia

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 8:15 pm

Ende me mundon malli,Pikllimi,
DHe nostalgjija,Ende per ty mendoj
me gjith shpirt,Ne mbremje muzgut...
t,par,Kujtimesh,Ende dashurin time
ija dhuroj fotografis sate,,..

Ende ftyra jote me ndjek si hije,
Smundem ta haroj kur,GJithmon
ku dote shkoj me veti te mbaj,Ato
sy si gur gjevahiri,GJum ne sy sme
lejn dot,Ajo ftyre e jote engjellore
si yjet ne qijell qe shkelqejne,O
dashurija ime e shtrejt....
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi