Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ende te pres....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ende te pres....

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 8:12 pm

Ende te pres,
Athua keto grepa te ores,
A livizin apo ishin ndalur ne...
ate qast kur shkove ti,E un i
ndi hapat tuaja i percjellin
rrahjet e zemres time,Ndjej
puthjen tende me ndjes,Ftyra
ime humbet ne kraharorin tend
te ngrohte,Me doren tende te
ngrohte ma largon kaqurelen
nga balli,Aq me ndjes duke
puthur deshirat e shkepur,
Endrat,Kujtimet,Eh po keto
Kujtimet nga hiri zgjohen,E un
perseri ringjallur dhe perseri
e dashuruar vetem ne ty,Vetem ne ty...
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi