Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ndriqimi Enigmatik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ndriqimi Enigmatik

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 8:08 pm

Ishte ndriqimi enigmatik,
Me ndriqoj hiq pa me pytur,
E ku e mur gjith ate guxim,...
Te fshihet ne shpirtin tim..

SHkelqimi emitoje rezet,
Un me ato val u bashkova,
Po,po,po Ishin ato duar te
flakur,E un mendoja se do
mbetem per jet ne duart e tij..

Nuk mendova qe aji sillet
virtual,Ne ato duar te veta
aji i djegi perllet te shkelqyer,
Ndoshta edhe ate dota dhemb
ky mendim,Ket un se di,Jeta
esht perplot fshefsi..

Un po pres perseri te lindi,
Dote kthehej aji perseri kur
jeta leht perfundon,Dote na
shkelqen realiteti,DHe gjitha
endrat,Perllet,DHe dashurija
e bashkuar kur nuk vdesin...
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi