Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

February 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ta Dergova Zemren...

Shko poshtë

Ta Dergova Zemren...

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 7:57 pm

Zemren pas Engjejve
ta nisa
rruges eshte per...

ne ty
kete nat kur te jesh
ne gjume
ne nje shtrat do
jemi te dy

Jorgan do te bej sot
puthjet
ne vellon e drites te
henes
dielli te te duket
i ftoht
Kur te ndizen rrahjet
e Zemres

Bubzat e trupit ti
thith
si shqerre duke me
mekuare
thengjinjt e trupit
ti prek
me buze ta shuaj
zjarr

I kuq te cel
trendafili
nga zjarri qe ndezem
kete nat
te shperthejne pjalmimet
e vala te shpirtit
dhe gulcimat e nje ekstaze
ne flak

Do te fal me te emblat
ledhatime
ne gush ne buze e
ne sy
thesar ta ruaj noslagjine
e dikurshme
e do mbaj endrren
ndezur per ty....
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi