Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


10 Sëmundjet që kurohen nga BUZËQESHJA

Shko poshtë

10 Sëmundjet që kurohen nga BUZËQESHJA

Mesazh nga <alma> prej Mon Sep 30, 2013 6:22 pm

Buzëqeshja të ndihmon për gjithçka, ajo përmirëson shëndetin , ul nivelin e stresit , na bën të ndihemi më aktivistë dhe trupi funksionon më së miri.
Lexoni 10 sëmundjet që kuron buzëqeshja
1. Buzëqeshja na bën atraktiv
2. Ndryshimet në të janë humori ynë
3. Buzëqeshja është ngjitëse
4. Buzëqeshja heq stresin
5. Buzëqeshja forcon sistemin tuaj imunitar
6.Buz...ëqeshja ul tensionin e gjakut tuaj
7. E qeshura shtyp Endorphinat, vrasësit natyrore të dhimbjeve dhe serotonin
8. E qeshura “heq vitet” nga fytyra juaj dhe ju bën të dukeni të rinj
9. Buzëqeshja bën të jeni të suksesshëm
10. E qeshura ju ndihmon në qëndrimet tuaja pozitive

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi