Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ndihmo, po munde. Bëj çdo gjë, po munde...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ndihmo, po munde. Bëj çdo gjë, po munde...

Mesazh nga <alma> prej Tue Jul 23, 2013 7:52 pm

Ndihmo, po munde. Bëj çdo gjë, po munde...
Por, në mos qofsh më i zoti të bësh gjë - atëherë harro. Kthe kokën dhe mbahu fort!
Mëshira është diçka që u shkon kohëve të qeta,të paqta.Mëshira nuk bë...n kur vjen puna për jetë a vdekje. Varrosi të vdekurit - dhe kapërdije jetën, egzistecën tënde! Do të të duhet kjo jetë!
Të mbash zi është diçka - kurse fakti, e vërteta është diçka tjetër. Njeriu nuk mban zi më pak, në qoftë se, megjithatë, e shikon të vërtetën në sy dhe e pranon që është e vërtetë. Vetëm kështu mund të mbijetosh...

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi