Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Ardi_nl prej Thu May 26, 2011 8:07 pm

Cili Dj ose Moderator,e Ju Pelqen Me së Shumti Në Flatcast
Mendimi Juaj ?? Pergjigje Vetum Deri Tre Dj Me Shkrim Dhe Tre Live
Mendimi Jem Mos u ithnoni.
Me Shkrim N1 Dj Kulleri
Me Skrim N2 Dj Tisha
Me Shkrim N3 Dj Laura
Live N1 Dj Selex
Live N2 Afrimi Pr
Live N3 Dj Eli
avatar
Ardi_nl

Numri i postimeve : 5
Join date : 19/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Dardania prej Fri May 27, 2011 4:46 am

Live N1 Dj selex
dhe
me shkrim N1 Dj Kulleri
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Sajo prej Sun May 29, 2011 3:34 pm

flm me pasni harru mu un vetem selexin pelqej sepse nga ai kam mesim dhe me ka mesushum gjera e juve flm qe m pasni harru 😢 :x
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Sajo prej Sun May 29, 2011 4:00 pm

ardi loqkan pershendetje sa iperket dj dihet kend e du nje asht dj selex vetem ekam nje mendim qe keta dj qe i ke fut ketu ok por po harron qe ka ende dj tjer ma te fort por ok mendimi yt eshte ky flm ardi.
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi