Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


"Si dashurojne Femrat."

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

"Si dashurojne Femrat."

Mesazh nga <alma> prej Tue Jul 16, 2013 6:46 pm

Ne femrat nuk dashurohemi vetem me pamjen e jashtme te nje mashkulli.
Jo,eshte nje mendesi e gabuar.
Ne femrat,dashurohemi me karakterin e tij,me aftesine e tij qe te na beje ne te buzeqeshim.
Ne femrat,dashurohemi me vemendjen qe ai kushton ndaj nesh,me fjalen e embel qe na pershperit ne vesh.
Ne femrat,dashurohemi me shikim e tij,ate shikim qe te duket sikur te shtregon ...fort qysh ne largesi,pa te prekur fare.
Ne femrat,dashurohemi me timbrin kumbues te zerit te tij,ate ze qe tregon vendosmeri dhe mbrojtje ndaj nesh.
Ne femrat,dashurohemi me menyren sesi ai na trajton,si dicka te vyer dhe te pacmueshme ne jeten e tij.
Ne femrat,dashurohemi me faktin sesi ai te kupton cfare kerkon te thuash pa nxjerre asnje tingull nga kordat zanore.
Ne femrat,dashurohemi pas atij kur ai shprehet se ne femrat jemi qenie e cuditshme,te brishta dhe ben mekat ne qofte se na lendon,qofte edhe me nje fjale.
Ne femrat,dashurohemi pas ecjes se tij.
Ne femrat,dashurohemi pa emrit te tij.
Ne femrat,dashurohemi pas atij si njeri,jo pas atij si pamje.

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi