Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Është e vërtetuar se stresi kronik shkakton sëmundje të shumta. Prandaj përpiquni të mos nervozoheni në situatat e mëposhtme:

Shko poshtë

Është e vërtetuar se stresi kronik shkakton sëmundje të shumta. Prandaj përpiquni të mos nervozoheni në situatat e mëposhtme:

Mesazh nga <alma> prej Mon Jul 15, 2013 8:30 pm

1. Nuk është e rëndësishme se çfarë mendojnë të tjerët për ju, besoni.
2. Orari i mbingarkuar me punë të cilat me të vërtet nuk janë reale sjell vetëm dëme.
3. Sigurisht gjithë jetën nuk do të dukeni njëjtë, pamja ndryshon.
4. E keni parë javën të fillojë pa ditën e hënë?... Jo? Pse atëherë të nervozoheni?
5. Lidhjet ndërpriten dhe nga gjëra të tilla nuk vdes askush.
6. Sëmundje ka sa të doni, por për ato nuk mendohet çdo ditë.
7. Nuk duhet të ju interesoj se çfarë njerëzit tjerë bëjnë me jetën e tyre.
8. Thashethëmet janë më të dëmshme për ata që i përhapin.
9. Bllokimet e trafikut me siguri nuk mund ti zgjidhni ju.
10. Shtëpinë do ta pastroni dhe rregulloni gjatë gjithë jetës, por nuk është me rëndësi të premten ose të dielën.
11. E ardhmja nuk ka mbërritur ende.
12. Mplakja padyshim që nuk mund të parandalohet, andaj jetoni dhe gëzoheni me jetën.
13. Shefi i keq nuk është më i vlefshëm se shëndeti juaj.
14. Personat që ju nervozojnë dhe janë negativ, largoni na jeta juaj.
15. Jeta nuk është e bazuar në të holla, ata vijnë dhe shkojnë

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi