Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ti e harrove Dashurine....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ti e harrove Dashurine....

Mesazh nga <alma> prej Sun Jul 14, 2013 8:33 pm

Ti e harrove Dashurine
qe ndjeje per mua
Mbas gjith asaj kohe
ishte normale apo jo
Jo nuk eshte normale
kjo eshte anormale
sepse Dashuria nuk
harrohet sado kohe te
kaloj, ti nuk me ke
dashur kurre, ndersa un
... ende nuk te kam
harruar dhe nuk kam
ndermend ta bej ....227985

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi