Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Bukuria nuk janë flokët e gjata

Shko poshtë

Bukuria nuk janë flokët e gjata

Mesazh nga <alma> prej Sun Jul 14, 2013 8:10 pm

Bukuria nuk janë flokët e gjata, këmbët e holla, lëkura e nxirë dhe dhëmbët perfekt. Kini besim tek unë!
Bukuria është fytyra që ka qarë dhe tani qesh, bukuria është plaga që ke në gjunjë që atëherë që je rrëzuar kur ishe fëmijë, bukuria është fytyra që bën në mëngjes kur bie zilja e orës, është tualeti kur prishet pasi del nga banja, është e qeshura kur ti bën një batutë dhe e kupton vetëm ti, bukuria është shikimi kur sheh atë, dhe kur qan për problemet e tua, bukuria janë rrudhat e kohës…
Bukuria është gjithçka që provojmë brenda dhe manifestohet jashtë.
Bukuria janë shenjat që jeta të lë.
Bukuria është të lësh veten të jetosh, në sinqeritet dhe thjeshtësi..

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi