Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ku janë Miqtë?

Shko poshtë

Ku janë Miqtë?

Mesazh nga <alma> prej Sat Jul 13, 2013 6:17 pm

Ata të vërtetët, ata që të marrin në telefon për të treguar një barsaletë, ata që shqetësohen nëse ti nuk i merr të paktën një herë në ditë, ata miq që sapo e marrin vesh që ti je keq, lënë çdo gjë dhe vijnë për t'u bërë të dobishëm me miqësinë e vërtetë, me dashurinë e tyre krejtësisht pa interes.

Ku do të përfundojë kjo ndjenjë?
Bota po shkrihet nga ngrohja globale, por zemrat ...
tona janë shndërruar në male prej akulli, hapësirat brenda nesh po mbushen me urrejtje, egoizëm, zili. Askush nuk dëshiron që të kujtojë se dashuria fiton mbi gjithçka, se bashkimi i shpirtrave mund të përballet me çdo stuhi, se një buzëqeshje ka më shumë vlerë se çdo thesar...

Ku do të përfundojë jeta?
Jeta jonë është kthyer në një listë me pyetjeve dhe kështu do të kalojnë vite, shekuj dhe ne nuk do të mbajmë më mend gjërat më të bukura që kemi pasur!

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi