Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Tiparet e meshkujve !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Tiparet e meshkujve !

Mesazh nga <alma> prej Fri Jul 12, 2013 9:03 pm

1.Jane si kompjuter - Te veshtire ti kuptosh

2.Jane si pushimet - Nuk zgjasin kurre sa ke deshire

3.Jane si horoskopi - Te thone gjithmone cfare duhet te besh dhe gjithmone gabojne

4.Jane si koha - Eshte e pamundur te besh qe ti ndryshosh

... 5.Jane si punetoret e shtetit - Cdo lloj gjeje qe ti kerkosh, kane gjithmone pune te tjera per te bere ...(asgje)

6.Jane si mikrovala- Nxehen ne 15 sekonda

7.Jane si delfinet - Thone qe jane te mencur por askush nuk e ka provuar akoma

8.Jane si krijesat me te pervuajtura sepse vetem ata i gjen poshte krevatit apo neper dollape

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi