Tema Fundit
» Kuptimi dhe Ndjenja e Vuajtjes
Sun Jun 14, 2015 1:27 am nga Dardania

» Kuptimi dhe Ndjenja e Vuajtjes
Sun Jun 14, 2015 1:27 am nga Dardania

» Kuptimi dhe Interpretimi i Vuajtjes
Sun Jun 14, 2015 12:49 am nga Dardania

» A ka Fund Vuajtja....
Sun Jun 14, 2015 12:34 am nga Dardania

» Vuajtja....
Sun Jun 14, 2015 12:30 am nga Dardania

» Muaji i Lindjes, Tregues i Sëmundjeve që mund t’iu Prekin
Fri Jun 12, 2015 1:27 am nga Dardania

» Uji i Detit Lehtëson Alergjitë
Fri Jun 12, 2015 1:15 am nga Dardania

»  Puçrat ne Vendet e Caktuara në Fytyrë Tregues i Sëmundjeve nga se Vuani
Fri Jun 12, 2015 12:51 am nga Dardania

» Çka Tregojnë Vijat qe Lidhen më Zemrën Tuaj për Dashurinë dhe Marrëdhënien më të Tjerët
Fri Jun 12, 2015 12:24 am nga Dardania

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 6:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri sara nimani

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2566 artikuj v 1277 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

July 2015
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Plage dashurie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Plage dashurie

Mesazh nga Sajo prej Mon Jun 03, 2013 2:13 pmGjendesh diku larg,
qe as vete s’mund ta paramndoj,
se kur do te kthehesh
fati do ta percaktoj.

Si mund te jetosh pa mua
kur te mundon vetmia
njeriu me gjysem shprese
kur i mungon dashuria…

Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve: 105
Join date: 14/05/2011
Age: 39

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi