Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


L A M T U M I R E

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

L A M T U M I R E

Mesazh nga Sajo prej Mon Jun 03, 2013 11:46 amL-otet qe me rrjedhin zemra me coptohet
A-ndaj te kaluares qe tani me kujtohet.
M-e fjalet e fundit, tani po te shkruaj
T-e them LAMTUMIR dhe ti me thuaj.
U-re kaluese te jet kjo dashurija ime
M-e tjetren te shprehi urime
I- riu gabon njeher ne jete
R-asti yne ka qene, dhe do te jete i shkrete.
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 41

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi