Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mallkoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Mallkoj

Mesazh nga Sajo prej Sun Jun 02, 2013 12:31 pm



Sa ekam veshtir kur të shoh, si vuan,
mallkoj ata të cilet te lënduan,
mallkoj ata të cilët të bëren me vaj,
unë t ‘besoj e di ti nuk kishe faj.

Mallkoj ata te cilët ta kan inatë
,ata të cilët te xhelozojn
dhe të ndjekin ne gjdo hapë.

Sa vështir kur po e shoh
lotin në faqet e tua,
po e lendon veten vajz dhe po m lendon mua,
sa vështir e kam kur të shoh te pa fuqishëm,
kur qepallat e syrit të mbyllen pa orarë,
qfar je duke ber me jeten tende, done ta vrasesh veten vajz.
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi