Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2017
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

Top posting users this month


Kur mendoj per ty

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Kur mendoj per ty

Mesazh nga Sajo prej Sun Jun 02, 2013 12:23 pm


Kur mendoj per ty,
Ethe dhe shpirti leshon,
Mendoj per gjene me te bukur ne jete,
mendoj per dashurine tone.

Kur mendoj per syte e trishtuar,
dhe buzet qe dridhen pa fjale
mendoj per floket mbi gjoksin tend
dhe zemrat qe rrahin pandale…
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 41

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi