Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Dashurija ska mosh ♥

Shko poshtë

Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 6:30 pm

Unë do të prek me frymën time,
Siç të kam prekur herën e parë,
E thellë do zhytem në përqafime,
Me tëndin zë do shkoj shumë larg!
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:39 pm

Zemra ime vetem ty te dashuron
kjo do te thot se jeta pa ty nuk vashdon
Per ty loqka ime e jap jeten time
Ket e bej se te dashuroj
Dhe nje ta dish se kurr sdo te harroj
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:39 pm

Zemra ime vetem ty te dashuron
kjo do te thot se jeta pa ty nuk vashdon
Per ty loqka ime e jap jeten time
Ket e bej se te dashuroj
Dhe nje ta dish se kurr sdo te harroj
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:39 pm

Buzqeshja jote me thot te dua..
Shikimi yt me tregon se smun pa mua..
Si qershi ishin buzet e tua..
i prita e i prita qe tme puthin mua..
Ti me bere Zemren shkrum..
Dua qe tme thuash Te Dua shum..
Ne boten te humber dhe pa shpres..
Sa shum deshta qe te vdes..
Kur e qeta ENJGULIN qe e kerkova..
Vdekjen me nje her e harrova..
Perqafimi yt me jep ngrohtesi..
Tash pe sho qe esht dashuri..
Vetem nje nga mendja sme hiqet..
Zemra jote per mu a po diqet?
Qfar mendim ke per mua?
Shka ndjen ti me te vertet per mua?
Dua qe tma tregojsh te verteten..
Pe shoh se pa ty nuk mund ta jetoj jeten..
Pa syt e buzet e tua jam e humber..
Kjo dashuria jon esht shum e bukur..
Dashuria jon duk dua qe te shuhet..
Kur nuk do te na humbet..!! 327946
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:40 pm

NE ORA 5 50 ME THE LAMTUMIR ,LAMTUMIR PER JET,PERSE NUK E DI POR DESHIROJ TA DI
,MOS NE ZEMREN TENDE,KA ZA VEND TJETER DASHURI,E PREJ ASAJ DITE FAQET E MIJA ME
LOT,E TE MALLKOJ ,TY O IDIJOT,KU E LE PREMTIMIN,O DJAL QE MA DHE,JE DUKE E SHKEL, AS
PAK SPO E SHE,SE ME DO VEQ MUA ,NE DASHURI U BETOVE,QE I DO TJERAT KURR SME
TREGOVE,ZOTI TE DENOFT ,QE ME LE TE VETMUAR ,POR MUA EDHE ME SHUM ,NJERIUT TE PA BES
QE I KAM BESUAR 16162
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:41 pm

(S)edi a ka mè dashuri qè kam un.
(A) e din i dashur se po vuaj shum.
(M)è mungon pèrkdhelja e ngroht.
(K)èrkoj tè vish tè mè qetèsosh.
(O) zot lutjen ma prano.

(S)hum dashurohena
(E) jetonim larg,
(N)ata nè vetmi mè duket shum gjat
(A) mendon pèr mua tè vish afèr meje,
(T)mè bèsh tè lumtur duke qen pran teje. 4231
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:41 pm

Malli për ty zemrën ma kalli
eja te unë një puthje ta fali
puthja ime e ëmbël si qershi
kur të më puthish mua
e kupton fjalën dashuri ssss
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:41 pm

Duke te pritur lotet me jane shterr, eja te lutem mos mi len vitet pa pranver, ne gjume kur bie shoh endrra nate per nate, eja te lutem jepi fund ksaj pritje te gjate

Te lutem më thuaj qe me don pse kaq shum me mundon Pse Po’ tallesh ti me mua eshte gabim qe une ty TE DUA. 89234
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:41 pm

Pse me krijove Perendi qe te vuaj un per dashuri
Pse me lindi nena ime qe te jem ne shum kujtime,
Oh kjo jete sa e shkret un pa ty duhet me ndejt.

Rruget jan te gjata
Netet jane pa fund
Qendroj larg teje e ste gjej askund,
Eja ti pran meje mos me le ne vetmi
Lejoma te puthi njeher dhe t’a largoj ket merzi. 19472
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:43 pm

fjala DASHURI E PA FAT:rrjedh nga ato zemrat e plasura te cilat nuk kishin fat ne dashuri dhe mendojn qe fati e deshi keshtu po fati nuk eshte i shkruar gjithmon ne dashuri duhesh ti prijsh fatit edhe mos e zgjedh vetem ate qe e don ti por zgjidh ate qe te don me t’vertet 405878
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:43 pm

Vetem kur te me shohesh prane varrit
gati pr te hyre ne grope
atehere bindu se ste mendoj
jo e sdua por smundem dot 234479
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:43 pm

Ne mesin e nates te kujtova
ne mes te dites te pash
buzë mbremjes te putha,
para agimit u ndam.
Perse ike
perse?
QE nga ajo dit me su pamë!
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:44 pm

Te dua se je ti,te dua se e ke emrin luan,e si luan ma ke mar zemren,te dua se je shpresa ime,te dua se je gjithcka qe kam,isha e vetmuar,kur ne at caste erdhe ti.Te dua se me ke marr zemren vetem me buzqeshjen tende dhe dashurin tate je nj...
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:44 pm

▀██▀──▄▀▀▀▀▄▀██▀─▀██▀ ▀█████▀─▄▀▀▄▄▄▀▀▄ ─██──▐▄▄────▌─██─██─── █▀▀▀█─█░░░░░░░░░█ ─██──▐█▀█─▀─▌─██─██─── ███───▀▄░░░░░░░▄▀ ─██──▐████▄▄▌──███──── █▄▄▄█───▀▄░░░▄▀
▄██▄▄█ ▀███▀ ───▄█▄─── ▄█████▄────▀▄▀ .......
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:45 pm

████┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘ ┘┘┘┘┘ █┘┘█┘┘┘┘┘┘██████┘┘████████┘┘██████┘ █┘┘█┘┘┘┘┘██┘┘┘┘██┘█┘┘██┘┘█┘██┘ ┘┘┘██ █┘┘█┘┘┘┘┘█┘┘██┘┘█┘█┘┘██┘┘█┘█┘┘ ██┘┘█ █┘┘█┘┘┘┘┘█┘┘██┘┘█┘█┘┘██┘┘█┘█┘┘ ┘┘┘┘█ █┘┘█████┘█┘┘██┘┘█┘██┘┘┘┘██┘█┘┘ █████ █┘┘┘┘┘┘█┘██┘┘┘┘██┘┘██┘┘██┘┘██┘ ┘┘┘█┘ ████████┘┘██████┘┘┘┘████┘┘┘┘██████......... nnn
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Thu Apr 11, 2013 7:45 pm

Me fal qe te shkruaj , me fal qe per ty po vuaj , me fal qe me ty jam dashuruar ,me fal qe vetem emrin tend therras , me fal qe vetem per ty flas, me fal qe kam gabuar , me fal qe te kujtoj po pa ty nuk mundem te jetoj , me fal qe te flas, me fal qe te shkruaj , me fal qe vetem per ty po jetoj , me fal qe per ty kam mbet njeri i harruar , me fal se mbase gaboj po ty ne zemer do te ruaj gjithmon
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashurija ska mosh ♥

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi