Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


.......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

.......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Apr 07, 2013 6:18 pm

E bleiti babi ni shpi 5 katesh ne Gjermani e une ekisha dhomen ne katine 5 e shum udufke me hec ne shpi e nje dit prej ditesh emora nje saj dhe unshova prej katit te 5 deri posht erdha me shpejt se ne kemb ahha por ekam thyr koken ate dit haaha 20375
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: .......!!!!!!!!!!?????????$$$$$$$$

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Apr 07, 2013 6:26 pm

Kan thon se katunart jan katunar . Qytetart jan qytetar . Ishin dal nje familje nga katuni ishin dal ne prishtin dhe than mbas 1 dite ajo zonja e asaj familjes eka thyer kamen se skish dit me hec mir ne prishtin aty e ish kan 1 muj dit ne spital te zemres pastais e bukurin se eka pa aty esht semu shum ahaha rrespekt per te dyja palet
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi