Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Poezi per Dashurin :)

Shko poshtë

Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 7:54 pm

Nese sme do me

Eja dhe ma thuaj

Nje shpirt qe ka vuajtur

Prape do te vuaj.Do lendosh nje zemer

Qe brenda te mban

Do vrasesh nje shpirt

Qe per ty po qan.Do humbesh nje dashuri

Qe te deshi pafund

Do fusesh ne dhe, nje njeri

Qe jeten ta kushtoi ne maksimum.
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 7:56 pm

te dua zemra ime te dua shume e di

si peshku pa uje pa ty nuk mund te rri.

edhe pse ti nuk me beson

kjo zemer vetem ty te don.

te shpresoj qe kete nje dite ta kuptosh

dhe ne krahet e mi me vrap te vraposh
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 7:57 pm

Ti je gjumi une jam endrra

Ti je shpirti une jam zemra

Ti je dielli une jam drita

Ti je jeta qe e prita…
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 7:57 pm

Edhe boten te ma falin une prap do vuaj

Kur e di se dora jote mban unaz te huaj

I kujtoj buzet e tua dhe pyes veten

A me genjeve ti apo genjeva veten

Shko jeto larg meje edhe pse te dua

Un s’isha per ty dhe ti s’ishe per mua
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 7:57 pm

Kujtimi i par

te “DASHUROJ” me mall

Kujtimi i dyt

te “DASHUROJ” me shpirt

Kujtimi i tret

te “DASHUROJ” perjet.
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 8:03 pm

Ditet jane shekuj

Kur me ty nuk jam

Netet jane vite

Kur pran nuk te kam

Oret jan muaj

Kur zerin nuk ta degjoj

Minutat jan jave

Kur syt smund te ti shikoj

Sekondat dite te tera

Kur buzet smund te ti shijoj. 4231
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 8:04 pm

Shum afer te kisha

Shum larg u largove

Dashurine time

Nuk di pse e refuzove

Me zile te cingeroj

Se gjithmone te kujtoj

Shpresat nuk i humbi

Se shume te dashuroj. 189962
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Fri Apr 05, 2013 8:05 pm

Nese sme do me

Eja dhe ma thuaj

Nje shpirt qe ka vuajtur

Prape do te vuaj.Do lendosh nje zemer

Qe brenda te mban

Do vrasesh nje shpirt

Qe per ty po qan.Do humbesh nje dashuri

Qe te deshi pafund

Do fusesh ne dhe, nje njeri

Qe jeten ta kushtoi ne maksimum. 327946
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Poezi per Dashurin :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi