Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Si mund te kuptojm kur personi i Zemres na do vertet?

Shko poshtë

Si mund te kuptojm kur personi i Zemres na do vertet?

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 23, 2012 3:00 am

Cfar mendoni ju se si mund ta kuptojm se me te vertet na do personi i Zemres .

Mendimi im esht :

Kur te kerkon,edhe nese ti nuk e ben ket.Kur te ndegjon ne momentet me te veshtira dhe e ke gjithmon afer.Kur nuk te lejon te qash,por ta rikthen buzeqeshjen.Kur kujdeset per ty gjithmon ne gjdo koh.Kur ti fal gabimet dhe nuk te braktis kurr.Kur ben cmos per te mos humbur.Kur e ben te pamunduren qe te ndihesh mir....

Ju mirespes ne vazhdim mendimet e juaja me respekte Dardania...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi