Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Te Dua Ty...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Te Dua Ty...

Mesazh nga kanitaa prej Sun Jun 17, 2012 9:56 pm  • Dashuro atë që të telefonon vetëm për të të dëgjuar zërin....që qan dhe qesh me ty....që të mendon para se të flej dhe kur të zgjohet....që të mendon gjatë dites....që të përqafon pa motiv..që të merr ashtu si je dhe nuk do të ndryshojë.....që nëse gabon përpiqet që ta rregullojë gabimin para se tja kërkosh ti....që të do ashtu si je.....që të degjon kur flet......dashuro atë që të shikon në sy....që të pyet si shkoi dita.....dashuro atë që të merr prej dorë në sy të miqve.. ....që të thotë sa i intereson ti dhe sa me fat është që të ka..
    Dashuro këtë person sepse ai të dashuron dhe nuk do të ndalojë se dashuri kurrë.....mbase nuk ta thotë me fjale po ta tregon ditë pas dite, me fakte. .

avatar
kanitaa

Numri i postimeve : 9
Join date : 17/06/2012
Age : 27
Location : SHKUP

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi