Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Top posting users this month


Dorina Stafa, status në Facebook para aksidentit që i mori jetën

Shko poshtë

Dorina Stafa, status në Facebook para aksidentit që i mori jetën

Mesazh nga Dardania prej Tue May 22, 2012 10:19 am

—-Nga Juxhin Mustafaraj—-
Tiranë- Vajza që humbi jetën orët e para të mëngjesit të sotëm në Spitalin Ushtarak pak orë para aksidentit ka postuar një falenderim drejtuar Zotit që po i jepte mundësinë të ishte me miqtë e saj në ekspeditë.

Sipas miqve të saj të afërt Dorina mezi e ka pritur këtë ekspeditë e cila do të rezultonte fatale për të.

Rrugës për në Sarandë. Faleminderit zot që më dhe mundësinë të kaloj momente të paharrueshme me shoqërinë time- ka qënë këto fjalët e fundit të postuara në profilin e saj në Facebook.

Dorina Stafa për shkak të gjendjes së rëndë ka qënë një prej të plagosurave të sjella me helikopter nga spitali i Vlorës drejt spitalit Ushtarak në Tiranë por që nuk ka mundur ti mbijetojë dot plagëve të marra.

Ajo së bashku me 11 shoqet e klasës humbi jetën në qafën e Vishës në Himarë ku autobusi me të cilin udhëtonin ndërpreu në mes ëndrrat e tyre duke lënë një dhimbje të madhe për familjarët, miqtë dhe mbarë kombin shqiptar.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi