Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Lind fëmija me gjashtë këmbë (foto)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Lind fëmija me gjashtë këmbë (foto)

Mesazh nga Dardania prej Sun Apr 15, 2012 2:37 pm

Në qytetin Shukur në Pakistan ka ndodhur një çudi e rrallë, lindi një fëmijë i shëndoshë me gjashtë këmbë.

Mjekët deklarauan se edhe fëmija edhe e ëma janë shëndoshë e mirë, mirëpo për fëmiun e lindur duhet një kujdes i posaçëm për arsye të rrezikut nga infeksionet, raporton portali “All Voices”.

Babai i fëmijës Imran Sheik, i cili punon si teknik medicinal në rentgen, nuk ka mundur të besojë kur ka marrë vesh lajmin dhe ka mbetur i tronditur nga lajmi.

Mjekët atij i shpjeguan se me anë të intervenimit kirurgjik mund të hiqen këmbët që janë të tepërta.
_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi