Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean!

Mesazh nga Dardania prej Wed Dec 14, 2011 12:57 am

E pabesueshme: Një fenomen i rrallë, rëra lundron mbi oqean!
Nëntorin e shkuar, anija Maiken, po lundronte në oqeanin Paqësor, kur ekuipazhi i saj vuri re një fenomen të çuditshëm…
Ata panë rërë mbi oqean!
Rëra lundronte si të ishte një anije dhe qëndronte si të ishte në breg të detit.

Ndiqni fotografit e mrekullueshme te nxjerra nga ekuipazhi i anijes.Kjo që shihni nuk është breg deti, por rëra e cila lundron në oqean!


Vija që shikoni u krijua si pasoj e lundrimit të anijes në mes të rërës lundruese!

Dhe pa pritur, tym dhe avull shfaqej nga sipërfaqja e oqeanit!
Ekuipazhi i anijes vëzhgonte i habitur këtë fenomen të rrallë!


Një ishulli i ri u krijua!Mendoni se si u ndjen ata kur panë një ishull i cili ‘mbiu’ pa pritur dhe nga… asgjëja!

Nëna natyrë!
Sigurisht që fjalët janë të tepërta…

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi