Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Polici babagjysh kërcimtar që zhbllokon trafikun (VIDEO)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Polici babagjysh kërcimtar që zhbllokon trafikun (VIDEO)

Mesazh nga Dardania prej Mon Dec 12, 2011 8:24 pm

Shpirti i festave të fundvitit ka zbritur në rrugët e Manilas, kryeqytetit të Filipineve, ku një polic rrugor vendos të zhbllokojë trafikun i veshur si Babagjysh dhe me lëvizjet klasike të Michael Jacksonit.

46-vjeçari Ramiro Hinojas vendosi të ngrejë kështu moralin e të gjithë atyre që për shkak të trafikut të rënduar edhe në prag festash nuk mund të arrijnë në kohë pranë familjeve të tyre.

Në Korenë e Jugut babagjyshët ia futën vrapit. Mbi 2 mijë vetë të veshur me kostumet tradicionale vrapuan në temperaturat -3 gradë celcius për të promovuar ushtrimin e sporteve për të pasur një fizik të shëndetshëm si dhe për të mbledhur donacione për familjet në nevojë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi