Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Edhe une mes jush....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Edhe une mes jush....

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri Oct 07, 2011 12:18 pm

Pershendetje te gjithve edhe mirese ju gjeta te gjithve ..
Un jam Toni e ju shkruaj nga Tirana ....
Mbase ndonje mund te me njohe ...ju pershendes e shpresoj tia kaloj mire mes jush :oops: :oops: :oops:

T_o_n_i

Numri i postimeve : 1
Join date : 07/10/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Dardania prej Fri Oct 07, 2011 12:32 pm

T_o_n_i shkruajti:Pershendetje te gjithve edhe mirese ju gjeta te gjithve ..
Un jam Toni e ju shkruaj nga Tirana ....
Mbase ndonje mund te me njohe ...ju pershendes e shpresoj tia kaloj mire mes jush :oops: :oops: :oops:

Pershendetje dhe mir se erdhet T_o_n_i

ne Forumin Dardania ju urojm argetim te kendeshem te kaloni se bashku me ne me respekt nga Dardania ...

besoi se ju njoh nese jeni nga Forumi tjeter ju pershendes perzemersisht dhe uroi te kaloni si me se miri se bashku me te gjith

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Sat Oct 08, 2011 4:48 pm

mir se ke ardhur T_o_n_i
kalo sa me bukur mes nesh
avatar
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Edhe une mes jush....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi