Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Moza prej Mon Aug 15, 2011 6:14 pm

nje sms qe me dergoj shpirti im ☀
avatar
Moza

Numri i postimeve : 10
Join date : 16/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 17, 2011 5:35 pm

pershtypje me ka ber se njerezit ndryshojn fjalet ne sekod sepse shikojn ku plotesojn deshirat tjeterkund me mir

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Klea prej Wed Aug 17, 2011 5:55 pm

Asgje nje dite e lodhur nga vapa
avatar
Klea

Numri i postimeve : 16
Join date : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga **Dardane** prej Fri Sep 23, 2011 12:22 am

´nje sms qe ne mengjes nga Shpirti im

_________________
 
avatar
**Dardane**
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 35
Join date : 22/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Dardania prej Tue Oct 11, 2011 1:57 pm

nje shkrim qe me ka ber te qesh me ze dhe me duket shum interesante

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Oct 13, 2011 2:38 pm

asgje
avatar
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Oct 13, 2011 2:41 pm

asgje
avatar
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Dardania prej Thu Oct 13, 2011 4:47 pm

me ka ber pershtypje se njerezit po i mbyt gjelozia dhe ironia si te ken nevoi per ndihmen e dikujt te behen moter vlla mik mike e si ti kryejn punet e tyre harrojn se ke ekzistuar kund


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Dardania prej Tue Oct 18, 2011 4:42 pm

se kam mesuar se te jesh per dike ne koh te mir dhe te veshtir ne gjdo koh dhe te mundohesh shpirterisht te ju ndihmosh por anasjelltas kupton se nuk ke askend ne koh te veshtir nese do kesh nevoi per dike qe te esht kur ndihesh e merzitur

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Mon Oct 24, 2011 7:19 pm

asgje
avatar
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Njomza prej Sun Oct 30, 2011 5:15 pm

asgje
avatar
Njomza

Numri i postimeve : 7
Join date : 16/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga albiona prej Thu Nov 03, 2011 1:35 pm

disa gjera
avatar
albiona

Numri i postimeve : 6
Join date : 31/10/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Nov 03, 2011 6:30 pm

asgje
avatar
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Dardania prej Tue Nov 15, 2011 8:49 pm

thjesht asgje

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Dardania prej Thu Dec 08, 2011 11:11 pm

vizitoret nga Italia qe po vijn gjdo dit per vizit te shikojn situaten e informatikes

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga studenti_xh prej Sun Oct 20, 2013 2:44 pm

shpirtushja ime  se  nuk ka folur  jam merakosur se nuk  me ka shkruar 227985
avatar
studenti_xh

Numri i postimeve : 7
Join date : 20/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Oct 22, 2013 12:16 pm

dikush qe vetem me mashton....
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfar ju ka ber Pershtypje Sot?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi