Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Njerezit Zemer Bujar/e dhe te Sinqert Gjithmon Vuajn...

Shko poshtë

Njerezit Zemer Bujar/e dhe te Sinqert Gjithmon Vuajn...

Mesazh nga Dardania prej Sun May 22, 2011 11:53 am

Personat Bujar/e dhe te Sinqert gjithmon Vuajn sepse ne shum raste kam par qe keta persona qe jam te Sinqert gjithmon vuajn sepse nuk dijn dredhira dhe shum lloj fytyrash por e thojn gjithmon Realitetin dhe mendoi se per ket arsye vuajn me se shumti ne kohen e Soteme sepse jan personat e tjer qe ti keqperdorin Miresin dhe Realitetin apo besnikerin e ketyre personave qe jan shum te sinqert dhe nuk dijn te ndryshojn fjalet apo premtimet

po ju si mendoni per ket ju mirepres mendimet e juaja
me respekt
Dardania
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi