Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Nese nuk Rrezikon Asnjeher nuk do Fiton...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Nese nuk Rrezikon Asnjeher nuk do Fiton...

Mesazh nga Dardania prej Fri May 20, 2011 12:59 am

Të tentosh ekziston rreziku i dështimit. Por është e domosdoshme të përballosh rreziqet, sepse rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Kush nuk rrezikon asgjë nuk bën asgjë, nuk ka asgjë dhe nuk është asgjë. Mund t'a evitoj vuajtjen dhe ankthin, por nuk mund të mësoj, ndiej, ndryshoj, rritet, përparoj, jetoj apo dashuroj. Është një skllav, lidhur me zinxhirët e sigurisë ose varësitë e tij. Vetëm kush rrezikon është i lirë.
☀
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi