Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Bandidët e Londrës që ngjajnë me VIP-at

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Bandidët e Londrës që ngjajnë me VIP-at

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 22, 2011 12:08 am

Pas gjithë atyre trazirave që ndodhën në rrugët e Londrës, pak përpara një jave, mediat britanike kanë krijuar pak hapësirë për të bërë shaka.

Për të bërë shaka me disa nga bandidët, të cilët nga gjurmët që kanë lënë nga xhirimi i kamerave të sigurisë të vendosura në vende të ndryshme, tek të cilët është vënë re një ngjashmëri me disa prej VIP-ave botërorë.

Shikojini edhe ju vetë ngjashmëritë ndërmjet banditëve dhe vipave. Është vërtetë mbresëlënëse!


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi