Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Rezarta Shkurta fluturon me parashutë

Shko poshtë

Rezarta Shkurta fluturon me parashutë

Mesazh nga Dardania prej Fri Aug 19, 2011 11:48 pm

VIP-at tanë shqiptarë nuk i kalojnë pushimet e tyre vetëm nëpër plazhe apo kroçiera.


Ata dijnë të argëtohen mirë, edhe me aventura të tjera. Rezarta Shkurta përpara disa ditësh ka qënë në një ekspeditë rrënqethëse dhe shumë të bukur në bregdetin jugor.

Ajo ka qënë me ekipin e Aeronautikës Shqiptare dhe ka fluturar me parashutë. Këtë eksperiencë ajo e ka përshkruar si më të bukurën dhe me më adrenalinë të gjithë jetës së saj.

“Ishte një ëndërr të ecje mbi retë e Shqipërisë!” është shprehur ajo.

Ekspedita ishte organizuar nga Alket Islami, të cilin ajo e ka falenderuar shumë duke postuar dje në profilin e saj në FaceBook: “Faleminderit Alket Ismali!”

Dhe kuptohet që nuk kanë se si të mungojnë edhe fotografitë e këtij eventi, të cilat vetë Rezarta i ka pasion!


_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi