Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pakistan, një grua me gjarpër në bark

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pakistan, një grua me gjarpër në bark

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 16, 2011 1:01 am

Disa muaj më pare, Rasheedan Bibi, kishte pirë ujë nga pusi pranë shtëpise së saj dhe pas disa javesh kishte filluar të ndjente dhimbje të mëdha në bark, dhe ai i ishte fryre aq sa kish filluar të mendonte se ishte shtatzëne.

Vizita mjeksore tregoi dicka ndryshe:

Mesa duket brenda gotes se ujit që ajo kishte marre nga pusi, duhej të kish qenë ndonjë embrion gjarpëri, i cili me kalimin e kohes kish filluar të rrritej në barkun e gruas.

Ky eshte spjegimi që kane dhënë mjekët dhe që bëhët e ditur nga gazeta lokale Nation.com.

Autoritet mjeksore, pasi kanë konstatuar fenomenin, e kane kthyer atë në shtëpi, dhe tani 50 vjecares pakistaneze do t'i duhet ndihma shtetërore për të mundesuar heqjen e gjarprit.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi