Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave speciale jashte salles se KQZ-se

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave speciale jashte salles se KQZ-se

Mesazh nga Dardania prej Thu May 19, 2011 1:26 am

Tension jashte salles se Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Konfrontime te dhunshme mes deputeteve socialiste dhe forcave policore. Mberrijne dhe forcat RENEA.
Nderkohe vijon mbledhja e KQZ-se qe eshte teper e rendesishme, pasi mund te shpallet rezultati i zgjedhjeve per kreun e bashkise se Tiranes.
Perfaqesuesi i PD-se ne KQZ-, Njazi Kosovrasti deklaroi se cdo vote do te numerohet dhe vullneti i qytetareve do te lexohet: Fleta e votimit nuk eshte e pavlefshme, kur eshte hedhur ne kutine e gabuar.
Perfaqesuesi i PS-se ne KQZ, Genc Gjoncaj kerkoi pranine e deputeteve socialiste ne mbledhje, kerkese qe u refuzua me kater vota.
Kreu Ristani: Mbledhja eshte publike, ne prani te kamerave. Nuk mund te pranojme deputetet, funksionojme si KZAZ e Tiranes.
Nenkryetarja Deshira Subashi: Kerkojme mbrojtjen e shtetit, ndihemi te kercenuar /topchannel

avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi