Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Martesa e parë gay në Kubë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Martesa e parë gay në Kubë

Mesazh nga Dardania prej Sun Aug 14, 2011 10:27 am

U zhvillua dje në Kubë martesa e parë mes një homoseksuali dhe një transvestiti.
Ignacio Estrada do të martohet me Wendy Iriepa, i njohur zyrtarisht si grua pas operacionit nëpërmjet të cilit ka ndryshuar gjini. Ky operacion është kryer me shpenzimet e shtetit kubanez.

Cifti do të martohet në kryeqytetin e vendit, Havana.

Në Kubë nuk është e lejuar martesa mes personave të të njëjtit seks, por në këtë rast kjo nuk quhet “martesë gay” sepse tashmë Iriepa konsiderohet femër.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi