Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Vetëvritet pasi del nga Big Brother, s’e duronte botën jashtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vetëvritet pasi del nga Big Brother, s’e duronte botën jashtë

Mesazh nga Dardania prej Sun Aug 14, 2011 10:21 amNjë konkurrent në reality show-n e famshëm, "Big Brother" të Francës, vrau veten pasi doli nga shtëpia për shkak se nuk ambientohej dot me botën e jashtme.

Francois- Xavier Leuridan u hodh përpara një makine në një rrugë kryesore për shkak se vuante nga depresioni ngaqë nuk ambientohej në botën reale, raportuan mediat.

22 vjeçari kishte dy vite që vuante, që kur kishte dalë nga spektakli. Ai kishte nxjerrë një këngë dhe kishte ngritur një linjë veshjesh, por të dyja kishin rezultuar një dështim.

Më pas ai u zhduk nga sytë e opinionit publik. Vdekja e tij ka bërë që të ngrihen akuza se konkurrentët e etur për famë nuk marrin trajtimin e duhur psikologjik pasi dalin nga qendra e vëmendjes së publikut.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi