Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Fejohet Mirsa Kërçeli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Fejohet Mirsa Kërçeli

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 10, 2011 3:04 pmMe t’u kthyer nga pushimi, Mirsa menjëherë ka nisur përgatitjet rreth fejesës. Ajo ka vendosur që më 20 gusht ta mbajë ceremoninë e fejesës me Granitin. Sipas saj, kjo ceremoni do të bëhet në praninë e shumë miqve dhe dashamirëve të saj në hotelin “Luxos” në Gjilan. Procedura e fejesës thotë se do të bëhet sipas traditave.

"Fejesa jonë do të bëhet edhe dy javë, do të kemi mysafir të shumtë rreth 300 veta, ku në mesin e tyre do të ketë edhe shumë kolegë të mi. Fejesa do të bëhet sipas traditave tona shqiptare, ku Graniti do t’i dërgojë mësitët te familja ime. Tani sapo u ktheva nga pushimi në Ulqin, dhe menjëherë kam nisur përgatitjen e pajës dhe dhuratave që do t’i dërgoj familjes së Granitit. Jam e gëzuar dhe me plot emocione”, ka thënë ajo për “Zëri”.

Krahas përgatitjeve për fejesë, Mirsa ka menduar që në muajin shtator të sjellë në treg edhe një videoklip të ri.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi