Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Anxhela: Shqiptarët "kallen" pas prapanicës

Shko poshtë

Anxhela: Shqiptarët "kallen" pas prapanicës

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 10, 2011 9:01 am

Gjatë një interviste, supermodelja nga Shkodra, Anxhela Martini, në pyetjen se si e shohin një grua amerikanët dhe shqiptarët dhe se a ka ndonjë dallim, ajo u shpreh se dallimet nuk janë të mëdha shumë me amerikanët, ndoshta me evropianët po dallojnë ma shumë në këtë aspekt.

Evropianët më shumë e adhurojnë gjoksin e një femre, kurse shqiptarët janë të fokusuar në prapanicë. Shqiptarët i duan bukuritë ekzotike, ata ngazëllehen nga bukuria, ngazëllehen nga seksi. Ata ngazëllehen nga trupat e mirë.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi