Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Në Facebook, Linda Halimin e shpallin të vdekur!

Shko poshtë

Në Facebook, Linda Halimin e shpallin të vdekur!

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 10, 2011 8:58 am

Fansat në Facebook e Twitter të këngëtares kosovare, Linda Halimi, janë shokuar ditën e djeshme, kur në profilet e saja zyrtare shkruante në anglisht: “Linda Halimi ka vdekur sot në mëngjes. Unë jam vëllai i saj. Pushoftë në paqe!”.

Ka qenë vetëm një shaka e pakripë e dikujt që i ka thyer passwordin të të dyja llogarive dhe ka postuar këtë status. Linda ka thënë për portalin Indeksonline, se është shëndosh e mirë, dhe pasi ka provuar e ka parë që nuk mund të hyjë në llogaritë e saj në internet, sepse i kanë thyer passwordat. Gjithashtu ka thënë se e ka parë të ketë pasur shumë thirrje të njerëzve që janë brengosur për të.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi