Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Reggie Bush "bezdis" Kim Kardashian

Shko poshtë

Reggie Bush "bezdis" Kim Kardashian

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 10, 2011 8:55 amKim Kardashian po bëhet gati për të shkuar në altar, por një nga ish-ët e saj mund të jetë duke u përpjekur për ta ndaluar. Raportohet se Reggie Bush po përpiqet që ta bindë Kim-in për të mos u martuar me Kris Humphries - dasma do të zhvillohet brenda muajit gusht.

Sipas New York Post, Reggie Bush po përpiqet të kontaktojë me Kim Kardashian për t′i bërë të ditur se ai mendon se nuk duhet të martohet me Humphries me 20 gusht.

Reggie Bush i ka dërguar disa mesazhe dhe e-maile duke i thënë se ajo po bën një gabim të madh dhe se ai është i duhuri për të.

Mesa duket Kim nuk po i merr parasysh përpjekjet e Bush-it

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi