Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Top posting users this month


Vijon “lufta” e deklaratave mes Thaçit dhe Krasniqit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vijon “lufta” e deklaratave mes Thaçit dhe Krasniqit

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 11:01 pm

Vazhdon "lufta" e deklaratave ndërmjet kryeministrit Hashim Thaçi dhe kryeparlamentarit Jakup Krasniqi. Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi ka sulmuar sërish Kuvendin, duke kritikuar ashpër vendimin për marrjen e pushimeve nga ana e deputetëve.

Në një emision në “RTK”, Thaçi ka thënë se deputetët kanë bërë gabim që kanë shkuar në këtë kohë në pushim, pasi në vend po zhvillohet një proces shumë i rëndësishëm siç është ai për shtrirjen e pushtetit në veri të vendit.

Kuvendi është në pushim zyrtar deri më 19 gusht, por ka miratuar një Rezolutë për zhvillimet pas aksionit në veri të vendit, e cila është përkrahur nga të gjitha grupet parlamentare Shqiptare.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi