Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ofron 5,000 dollarë për macen e humbur

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 10:15 pm

Një grua kanadeze thotë se ajo po ofron një shpërblim prej 5,000 dollarë për personin që gjen macen e saj Kitty.

Barbara Cook, një mësuese në Fort St. John, tha se macja e saj 2-vjeçare u zhduk me 30 korrik, ndërsa po kujdesej nëna e saj në kohën që ajo ishte me pushime.

Pavarësisht se ka kërkuar kudo, ka vendosur fletushka dhe i ka vendosur edhe online, Cook thotë se nuk ka gjetur asnjë shenjë të maces.

"Jam me të vërtetë e dëshpëruar. Ajo është familja ime. Nuk jam një zonjë e çmendur, vetëm se dua të më kthehet" tha Cook për GlobalBC.com

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi