Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pret fëmijën e 15-të me të dashurën e 13-të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pret fëmijën e 15-të me të dashurën e 13-të

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 10:11 pm

Jamie Cumming (34) me lehtësi përvetëson femrat, por po aq lehtë ndahet kur ia lindin një fëmijë, madje pa kurrfarë kompensimi material. Por, duket se ai është babai më i papërgjegjshëm në Britani, pasi tani pret lindjen e fëmijës së 15-të me të dashurën e 13-të.

Jamie është i papunë dhe ia ka nxirë jetën edhe nënës së vet Lorraine, e cila vazhdimisht e lut që të mos bëjë më fëmijë dhe të marrë përgjegjësinë për fëmijët.

“E dua Jamien dhe nipat e mi, por kjo është tepër. Ai duhet të fillojë të mbajë përgjegjësi për fëmijët”, ka deklaruar Lorraine për mediat britanike.

Jamie, nga qyteti Dundee, ka pasur punë të ndryshme, si kamerier, apo në sigurim, por kurrë nuk ka arritur t’i mbajë ato.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 30

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi