Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Dukesha heq dorë nga miliardat për tu martuar

Shko poshtë

Dukesha heq dorë nga miliardat për tu martuar

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 09, 2011 9:44 pm

Ajo është nga gratë më të pasura në Spanjë, megjithatë, Dukesha e Albës ka vendosur të heqë dorë nga pasuria për tu martuar me një punonjës të shërbimit civil.

Dukesha e Albës ka më shumë tituj se çdo fisnik në botë, është dukeshë shtatë herë, konteshë 22 herë dhe markezë 24 herë.

Pasuria e saj arrin deri në 3.5 miliard euro. Por fëmijët e saj ia kishin bllokuar deri më tani planet 85-vjeçares për tu martuar me Alfonso Diez, 24 vite më i ri.

Prandaj ajo ka vendosur që tua japë të gjithë pasurinë fëmijëve, duke mos mbajtur asgjë për vete, në mënyrë që të martohet me Diaz.

“Alfonso më do vetëm mua, asgjë tjetër,” tha ajo. E në këtë mënyrë gjashtë fëmijët e tetë nipat e saj kanë përfituar nga një kështjellë e me mijëra hektarë tokë në Spanjë secili.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi